Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data03/virt40784/domeenid/www.yinyang.ee/htdocs/wp/wp-includes/plugin.php on line 580

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data03/virt40784/domeenid/www.yinyang.ee/htdocs/wp/wp-includes/plugin.php on line 580
Jooga-aida suve kava 2017 | Yin-Yang jooga

Yin ja Yang jooga eesmärgid on samad, ehkki mõningate erinevustega: Yin jooga töötab keha “peidetud poolega”, puudutades liigeseid, kõõluseid, sidekudesid, energiameridiaane, närve ja vereloome- ning hingamiselundeid.

Yang jooga praktika toetab läbi erinevate liikumiste keha tugisüsteemi ja lihaste stabiilsust ning pakub võimaluse märgata, kuidas peenem energia (hingamine, tähelepanu, tunnetus) kehas liigub, puudutades selle erinevaid osasid.

Black Dog Yoga

Jooga-aida suve kava 2017

Jooga-aida suve kava 2017

Jooga-ait asub meie pere suvekodu maadel. See koht on loodud iseenda vaimseks ja füüsiliseks arendamiseks, inspiratsiooni ammutamiseks, lõõgastumiseks, õppimiseks ning oma keha ja meele toitmiseks.

Suve kava

Võtan igale kursusele 12 inimest. Võõrustajana soovin, et grupp poleks liiga suur – et mul on piisavalt aega iga külalise jaoks. Vabu kohti on kolmele kursusele. Jooga-ait asub Harjumaal, Nissi vallas, Nurme külas, Järve talus, Tallinnast ca 45 km kaugusel. Jooga-aida ametlik nimi on Maa Tervise Keskus.

 Yin & Yang inimeses, looduses ja joogas: sissevaade taoistlikesse praktikatesse

9.-11. juuni 2017

SuvejoogaSuvi!

 3-päevane intensiivkursus neile, kes soovivad alustada või jätkata isikliku praktikaga.

Teemad:

 • Sissejuhatus taoistlikesse praktikatesse: yin ja yangi olemus looduses ja inimeses, toidus ja elutsüklites, muutumine ühest teiseks
 • Inimene ja energia tema sees: Qi liikumine ja moodustumine. Kaasaaegne meridiaaniteooria: mis ja kus on energiakanalid, milles qi liigub
 • Yin & yangi tasakaalustamise põhimõtted, organite tervis ja seotus emotsioonidega
 • Keha ja meele “toitmise” tehnikad taoistlikus vaates: yin ja yang praktikate erinevused, vajalikkus ning toime
 • Yang jooga flow’d: kuidas liigutada energiat ehk Qi’d
 • Yin jooga olemus, eesmärgid ja asendid. Kuidas tervendada oma liigeseid, kõõluseid, sidekude
 • Jooga anatoomia: puusad. Miks puusad jäävad “kinni”? Miks on istumine joogas paljudele nii suur väljakutse?
 • Hingamine ja meeleharjutused joogas

Kursus algab 9. juunil kl 11.00 ja lõppeb 11. juunil kell 18.00.

Kursus koosneb 20 tunnist teooriast ja erinevatest praktikatest, mida 3 päeva jooksul läbime. Tegemist ei ole tavapärase puhkusega turismitalus. Kõik, kes osalevad, on 100% kohal, vaimu ja füüsisega!

Praktikad algavad hommikul kell 7 ja lõppevad orienteeruvalt 21.30 õhtul (va viimane päev).

Hind 300 eur sisaldab õpetust, praktikaid, toitlustust, elamist-olemist. Koha tagab ettemaks 50% (mis on tagastamatu mitteilmumise korral). Ülejäänud summa tasutakse 2 nädalat enne kursuse algust või kohapeal.

Enne kinnituse saamist osalemiseks soovin teada, keda ma oma kodus võõrustan. Selleks palun vasta järgmistele küsimustele enda kohta ja saata need minu mailile jooga@yinyang.ee. Küsimused leiad kõige lõpust.

 

Luues sisemist vaikust: mindfulness praktikate alused

4.-6. august 2017

SquareToit

 3-päevane intensiivkursus neile, kes praktiseerivad joogat regulaarselt ning kelle füüsis ja vaim võimaldavad meditatsioonis püsida segamatult vähemalt 30 minutit või kauem.

Teemad:

 • Meditatsiooni tähendus mindfulness praktikates
 • Kuidas taltsutada meelt? Tehnikad meele ankurdamiseks
 • Keha ja mindfulness. Mõtted ja mindfulness
 • Hakkama saamine segajatega. Segajate tüübid ja hakkamasaamine.
 • 3 mindfulnessi alustala
 • Sisemise vaikuse loomine argipäevas
 • Mindfulness praktikate kasutamine yin & yang joogas
 • Meridiaanisüsteem ja energia liikumine
 • Yin jooga: neerude, maksa ja põrna detox seeriad
 • Walking meditation, tshakra-meditatsioon ja mantrad kui mindfulness tehnikad.
 • Vaikuses olemine (praktika)
 • Tulerituaal

 

Kursus algab 30. juunil kell 11 ning lõppeb 2.juulil kell 18.

Kursus koosneb 20 tunnist teooriast ja mitmetest erinevatest praktikatest, mida 3 päeva jooksul läbime, lisaks hommikused meditatsioonid. Hommikud algavad kell 7 ja päev lõppeb orineteeruvalt 21.30. Tegemist ei ole tavapärase puhkusega turismitalus. Kõik, kes osalevad, on 100% kohal, vaimu ja füüsisega!

Hind 300 eur sisaldab õpetust, praktikaid, toitlustust, elamist-olemist. Koha tagab ettemaks 50% (mis on tagastamatu mitteilmumise korral). Ülejäänud summa tasutakse 2 nädalat enne kursuse algust või kohapeal.

Enne kinnituse saamist osalemiseks soovin teada, keda ma oma kodus võõrustan. Selleks palun vasta järgmistele küsimustele enda kohta ja saata need minu mailile jooga@yinyang.ee (küsimused leiad kõige lõpust)

Sõdalane ja Alistuja: Budokon jooga koos puhastumisrituaaliga

15.-16. 07 2017

Flying WarriorCoiling dragon

Budokon joogaga on mul täiesti omalaadne suhe – see praktika on väga lühikese ajaga muutnud oluliselt minu füüsist, tugevust, võimet keskenduda, minna läbi, võtta ennast kokku, seada fookust.

Selle 2-päevase nädalalõpuga soovin teile pakkuda võimalust samaks – kasvatada oma vaimset ja füüsilist vastupidavust, laiendada piire!

Uurime kahte kvaliteeti enda sees: Sõdalane ja Alistuja. Alati on üks tugevam – aitame nõrgemal tugevamaks saada ja “pügame” tugevamat.

Meditation

Esimese päeva õhtul teeme erilise puhastumisrituaali looduses.

Kavas Budokon jooga asendid, tehnikad ja praktikad: veerev laine (rolling wave), rulliv kobra (rolling cobra), kobra-turi (cobrahood), tantsiv koer (dancing dog), sõdalase sild (warrior bridge), keriv draakon (coiling dragon), lendav sõdalane (flying warrier); taoistlikest praktikatest loomi inimteerivad liikumised krokodill, hüppav leopard, pöörlev ahv, lõvi jpt.

Budokon jooga süsteemi 7 seeria praktika.

Lisaks ülakeha ERI: spetsiaalsed harjutuste seeriad ülakeha ja käte (triitseps, biitseps, delta, trapets) tugevdamiseks eesmärgiga sooritada kätelseisu jt stabiilset õlavöödet nõudvaid asendeid.

Intensiivsest füüsilisest ja vaimsest praktikast taastume yin jooga, meditatsiooni ja hingamistega.

Budokon nimi pärineb Jaapani keelest: Bu (Sõdalane), Do (Tee), Kon (Spirit).

 Kursus algab 15. juulil kell 10 ning lõppeb 16. juulil kell 18. Tegemist ei ole tavapärase puhkusega turismitalus. Kõik, kes osalevad, on 100% kohal, vaimu ja füüsisega, valmis ennast ületama!

Hind 200 eur sisaldab õpetust, praktikaid, toitlustust, elamist-olemist. Koha tagab ettemaks 50% (mis on tagastamatu mitteilmumise korral). Ülejäänud summa tasutakse 2 nädalat enne kursuse algust või kohapeal.

 Enne kinnituse saamist osalemiseks soovin teada, keda ma oma kodus võõrustan. Selleks palun vasta järgmistele küsimustele enda kohta ja saata need minu mailile jooga@yinyang.ee

 1. Mida tuled sellelt kursuselt enda jaoks saama – Sinu taotlused
 2. Mida soovid 3päevase intensiivpraktikaga enda jaoks avastada?
 3. Milliste praktikatega regulaarselt tegeled?
 4. Milliste inimeste ja õhkkonnaga soovid kohtuda?
 5. Kirjuta lühidalt oma tervise kohta (haigused, vigastused).
 6. Sinu sünniaeg, telefon, e-mail, ees- ja perekonnanimi

 

 

 

‹ Avalehele