Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /data03/virt40784/domeenid/www.yinyang.ee/htdocs/wp/wp-includes/plugin.php on line 580

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /data03/virt40784/domeenid/www.yinyang.ee/htdocs/wp/wp-includes/plugin.php on line 580
Budokon Yoga workshopid esimest korda Eestis! | Yin-Yang jooga

Yin ja Yang jooga eesmärgid on samad, ehkki mõningate erinevustega: Yin jooga töötab keha “peidetud poolega”, puudutades liigeseid, kõõluseid, sidekudesid, energiameridiaane, närve ja vereloome- ning hingamiselundeid.

Yang jooga praktika toetab läbi erinevate liikumiste keha tugisüsteemi ja lihaste stabiilsust ning pakub võimaluse märgata, kuidas peenem energia (hingamine, tähelepanu, tunnetus) kehas liigub, puudutades selle erinevaid osasid.

Black Dog Yoga

Budokon Yoga workshopid esimest korda Eestis!

PilleEikner_Fb-jagamine

Budokon Yoga süsteemis on 7 seeriat. Iga seeria on omaette lugu, mis väljendub erinevates liikumistes, võitluskunstide ja joogaelementide sulamis. 30. jaanuaril saab proovida seitsmest loost viite: Rolling Salutation, Divided Mind, Pride, Animals, Death&Rebirth. 6.veebruaril lisame juurde veel kaks: Dancing Dog ja Balance.

Budokon nimi pärineb Jaapani keenest: Bu (Sõdalane), Do (Tee), Kon (Spirit).

Budokon Yoga süsteem koosneb 7 seeriast ning pakub erilisi liikumisi ja tehnikaid, mida kahes workshopis õpime: veerev laine (rolling wave), rulliv kobra (rolling cobra), kobra-turi (cobrahood), tantsiv koer (dancing dog), sõdalase sild (warrior bridge), keriv draakon (coiling dragon), lendav sõdalane (flying warrier), krokodill, hüppav leopard, pöörlev ahv jpt.

 Flying WarriorCoiling dragon

  1. jaanuari workshopil õpime Primary Series 1,2,3 ja 6.
  2. veebruaril Primary Series 4,5,7 ning seejärel paneme kokku kõik 7 osa.

Lisaks pranayamad ning meditatsioon.

Meditation

Budokon jooga looja, Kancho Cameron Shayne tõlgib Budokon Yogat nii “vaimse kulgeja tee” kui “vaimse sõdalase tee’na” – me kõik seisame igapäevaselt silmitsi vähemalt kahe suure väljakutse ja vastasega: iseenda meele ja igapäevase eluga. Budokon Yoga tehnikad – liikumised, hingamised ja meele- harjutused – võimaldavad õppida nende väljakutsetega paremini toime tulema.

Budokon jooga moto võtab kõige paremini kokku mõte: “The way we do anything, is the way we do everything.” Osu! Namaste!

Workshopi viib läbi Eesti esimene sertifitseeritud Budokon Yoga õpetaja Pille Eikner

City Yoga Studio, Niine 11, 4.korrus.

Võta kindasti kaasa käterätt, vahetuspluus ja veepudel!

Tasudes kahe workshopi eest korraga 70 EUR.

Eraldi tasudes ühe workshopi hind 40 EUR.

Osalemiseks kirjuta jooga@yinyang.ee

‹ Avalehele